Kontakta oss

Kontakta oss

Thomas Lindberg

VD
Thomas Lindberg
thomas.lindberg@rosenqvistentreprenad.se
076-559 77 78

Fredrik Westerfelt

Vice VD/Affärschef
Fredrik Westerfelt
fredrik.westerfelt@rosenqvistentreprenad.se
070-554 74 00

Business Controller
Olivia Doverot
olivia.doverot@rosenqvistentreprenad.se
070-243 81 52

Arbetschef
Morgan Öberg
morgan.oberg@rosenqvistentreprenad.se
070-385 97 50

Arbetschef
Sami Karhula
sami.karhula@rosenqvistentreprenad.se
070-667 17 27

Maskinchef
Reine Svartberg
reine.svartberg@rosenqvistentreprenad.se
072-238 27 70

Maskinsamordnare
Daniel Thelin
daniel.thelin@rosenqvistentreprenad.se
072-534 32 00

Kontaktuppgifter
Adress: Vargmötesvägen 9 186 30 Vallentuna
Tel: 08-270066
Email: information@rosenqvistentreprenad.se
Faktureringsadress: Vargmötesvägen 9, 186 30 Vallentuna

Allmän förfrågan

Fyll i formuläret nedan eller ring så tar vi kontakt med dig så snart vi kan.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Skriv in koden nedan (förhindrar spam)
captcha

Ditt meddelande

Kontakta oss

Tel 08-270066
Fax 08-279688
information@rosenqvistentreprenad.se

Besök oss

Vargmötesvägen 9
186 33 Vallentuna

Certifieringar

certifieringar certifieringar