Kontakta oss

Kontakta oss

VD
Anders Rosenqvist
anders.rosenqvist@rosenqvist-group.se
070-543 57 65

Fredrik Westerfelt

Vice VD/Affärschef
Fredrik Westerfelt
fredrik.westerfelt@rosenqvistentreprenad.se
070-554 74 00

Thomas Lindberg

Arbetschef
Thomas Lindberg
thomas.lindberg@rosenqvistentreprenad.se
076-559 77 78

Arbetschef
Morgan Öberg
morgan.oberg@rosenqvistentreprenad.se
070-385 97 50

Business Controller
Olivia Doverot
olivia.doverot@rosenqvistentreprenad.se
070-243 81 52

Maskinchef
Sami Josefsson
sami.josefsson@rosenqvistentreprenad.se
070-571 63 78

Försäljning/Order Maskiner/Redskap
Lotta Sandberg
lotta.sandberg@rosenqvistentreprenad.se
070-639 40 15

Kontaktuppgifter
Adress: Vargmötesvägen 9 186 30 Vallentuna
Tel: 08-270066
Email: information@rosenqvistentreprenad.se
Faktureringsadress: Vargmötesvägen 9, 186 30 Vallentuna

Allmän förfrågan

Fyll i formuläret nedan eller ring så tar vi kontakt med dig så snart vi kan.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Skriv in koden nedan (förhindrar spam)
captcha

Ditt meddelande

Kontakta oss

Tel 08-270066
Fax 08-279688
information@rosenqvistentreprenad.se

Besök oss

Vargmötesvägen 9
186 33 Vallentuna

Certifieringar

certifieringar